Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

O nas

O mnie

                                               Wróżka Renata

           Nazywam się Anna Żarek, Renata to moje drugie imię, wybrałam je do wróżenia. Z wykształcenia jestem filologiem angielskim, natomiast od dawna pasjonowały mnie psychologia, pomoc ludziom w rozwiązywaniu problemów i przeróżne dziedziny ezoteryczne. Brałam udział w wielu szkoleniach i kursach w Polsce, Belgii, Irlandii, Hiszpanii, w Meksyku i na Hawajach.

          Ukończyłam między innymi kilka poziomów Metody Silvy i roczny kurs hawajskiej Huny, zakończony uzyskaniem certyfikatu Huna Kalani, kursy na temat wykorzystania metafor i bajek w pracy terapeutycznej.Jestem absolwentką dwuletniego programu Soulwork Systemic Coaching z tytułem doradcy, a także posiadam tytuł Master Practitioner of NLP. Uczyłam się przez kilka lat u dwóch nauczycieli wiedzy Tolteków, Don Louisa Molinara i Victorii Allen, u specjalisty od czytania duszy Ashana z Nowej Zelandii, jeździłam na sesje do ukraińskiej szamanki Olgi Milajewej. Staram się co roku pojechać na nowy kurs rozwoju duchowego, aby poszerzyć intuicję i zdobyć nowe umiejętności. Ostatnio byłam na warsztatach Toma de Winter i na kursie certyfikacyjnym czytania anielskiego Charlesa Virtue, wybieram się do Londynu na warsztat uwalniania z karmicznych blokad prowadzony przez Denise Linn.

          Oprócz Tarota i czytania z kart anielskich zajmuję się hobbystycznie wahadłami leczniczymi Józefa Baja, wróżeniem za pomocą wahadełka, badaniem wpływu używanego słownictwa na jakość życia. Zbieram kamienie i kryształy i "rozmawiam" z nimi jak z przyjaciółmi, badam ich energię. Szczególnie jednak i od wielu lat pasjonują mnie anioły i duchowi przewodnicy, a także tematy związane z przyciąganiem obfitości, manifestacją cudów w życiu, tworzeniem pozytywnych zmian poprzez duchową pracę nad sobą, nad swoim myśleniem i przekonaniami.

  
           Moja przygoda z Tarotem zaczęła się w 1989 roku. Wyjechałam na wakacje do Londynu i w małym sklepiku ezoterycznym niedaleko British Museum kupiłam moją pierwszą talię Tarota i książkę do interpretacji kart. Po powrocie do Polski intensywnie studiowałam karty i w krótkim czasie zaczęłam wróżyć, najpierw w gronie przyjaciół i znajomych, potem na większą skalę. Kontakt z kartami miałam spontaniczny, nie wiadomo skąd (potem dowiedziałam się, że moja babcia kiedyś wróżyła z kart i przyjeżdżali do niej ludzie z odległych miejscowości). Ludzie przychodzili i przyprowadzali znajomych, przyjaciół, kuzynów, w moim mieszkaniu zrobił się ruch wahadłowy :) Musiałam przestać, bo studiowałam i trzeba było się uczyć.

         Miałam wiele lat przerwy od Tarota, karty odłożyłam do szuflady i w ogóle nie chciałam wróżyć, wróżyłam bardzo sporadycznie, jak ktoś wiedział że umiem i bardzo prosił. Coś się zmieniło w 2005 roku, przyszedł intuicyjny pomysł, żeby założyć tę stronę internetową. Podchodzę do wróżenia bardzo poważnie, czytam pytania i przez dłuższy czas "chodzę z nimi", aż poczuję że nawiązałam kontakt z energią klienta. Wtedy stawiam karty i spisuję to co mówią.

          Jestem tarocistką, ale nie wierzę, że karty pokazują jakąś jedyną obowiązującą wersję przyszłości. Tarot to karty dynamiczne, pokazują pewną ścieżkę ale jednocześnie dają wybór. Można z wróżby wziąć to z czym człowiek rezonuje, co mu odpowiada i go wspiera, a resztę odrzucić i powiedzieć sobie, że tak nie będzie. Największa moc jest w nas samych, to my jesteśmy autorami scenariusza życia, my podejmujemy decyzje.

           Niektórzy boją się Tarota, pewnie ze względu na średniowieczną stylizację. Według mnie Tarot w Małych Arkanach i Wielkich Arkanach zawiera swoisty skrót życiowych sytuacji, taki katalog rzeczy które ludziom się przydarzają. Tych niezmiennych, ludzkich spraw jakie były i w średniowieczu i współcześnie. Karty są przyjazne, a zadaniem wróżby i wróżki jest pomóc, nie nastraszyć. Klient po wróżbie z Tarota powinien być naenergetyzowany, zmotywowany do działania, napełniony wiarą, że wszystko się ułoży i kłopoty miną. Dlatego stworzyłam koncepcję Tarota Pozytywnego, w kartach szukam w pierwszej kolejności pozytywnych i wspierających informacji. 


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,