Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail


Tarot przez e-mail

Tarot przez e-mail - cena 200 zł


 
          Jeśli chcesz otrzymać od Wróżki Renaty wróżbę indywidualną z Tarota na swój e-mail - wypełnij i wyślij formularz zamówienia poniżej. W formularzu oprócz wymaganych danych wpisz pytania do kart i ogólny opis Twojej sytuacji. Podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących spraw o które pytasz, ułatwi to interpretację kart.

          Po wysłaniu formularza zostaniesz przeniesiony na stronę ze sposobami płatności, gdzie płaci się za wróżbę. Można opłacić wróżbę od razu za pomocą karty lub przelewu elektronicznego, albo wysłać przelew później - w ciągu 3 dni roboczych. Po otrzymaniu wpłaty Wróżka Renata postawi karty na Twoje pytania i w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty wyśle wróżbę na podany adres e-mail.

          W jaki sposób przygotowuję indywidualną wróżbę na e-mail? Przede wszystkim proszę, nie oczekuj odpowiedzi od razu. Pytania od klientów czytam jak tylko przychodzą, natomiast moment fizycznego stawiania kart zależy od tego jak dobrze uda mi się połączyć energetycznie ze stawianymi pytaniami i w jakim jestem stanie - czy czuję się czystym kanałem do otrzymania informacji z kart. Ja to nazywam potocznie, że "chodzę z pytaniami", jeszcze przed przystąpieniem do wróżby przychodzą mi do głowy wizje, pomysły, dyskutuję w głowie z pytaniami, czasami jest tak jakbym rozmawiała z klientem telepatycznie. Dlatego daję sobie siedem dni roboczych na przysłanie e-maila z wróżbą, bo wróżba nie może być pisana na szybko i na czas, ma być zrobiona solidnie.

Imię

Nazwisko

E-mail

Powtórz e-mail

Pytanie

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,