Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Tarot pozytywny

Jaki wpływa ma e-Tarot na Ciebie

Intencją pomysły serwisu e-Tarot.pl było stworzenie pomocnego narzędzia, przy pomocy którego możesz zauważyć swoje mocne strony i wykorzystać życiowe okazje, które stoją przed Tobą.
Jeśli człowiek idzie przez życie w pośpiechu, nerwach i strachu - zamyka się na radość i okazje, a nawet na cuda. A okazje i cuda zdarzają się codziennie. Trzeba je tylko zauważyć i zrobić krok w ich stronę.  Tarot Pozytywny ma Ci więc pomóc spojrzeć na siebie i na swoje życie, zobaczyć okazje i złapać je w garść.
Wróżąc sobie na stronie e-Tarot.pl aktywujesz w sobie energię, dzięki której możesz wzrosnąć i czerpać z życia więcej szczęścia i radości niż dotychczas.


Strona z wróżeniem online e-tarot.pl jest prowadzona przez firmę Aloha s.c. z siedzibą w Lublinie przy ul. Lawendowej 21.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,