Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

O nas

Kontakt

Kontakt z nami:   kontakt@e-tarot.pl
Aloha s.c, Lublin

Strona z wróżbami online i serwisem SMS jest prowadzona przez firmę ALOHA s.c., Lublin, Lawendowa 21, NIP 712-319-74-46.

Natomiast usługa wróżba przez email jest prowadzona przez firmę Magiczna Galeria s.c. z siedzibą w Lublinie, ul. Czeremchowa 49, NIP 712-32-61-693.

Rozliczenia transakcji kartą kredytowa oraz e-przelewem są przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotPay.pl


Przelewy za wróżby mailowe prosimy kierować na rachunek:
 

06 1140 2004 0000 3902 6725 5087

Przelew należy wystawić dla:  Angels A. Żarek, Lublin, Czeremchowa 49

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,