Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Kontakt

Aloha s.c, Lublin

email: kontakt@e-Tarot.pl

Strona z wróżbami online i serwisem SMS jest prowadzona przez firmę ALOHA s.c., Lublin, Lawendowa 21, NIP 712-319-74-46.

Natomiast usługa czytania z kart tarota i kart anielskich oraz zamówienia przez email są prowadzone przez firmę Angels A. Żarek z siedzibą w Lublinie, ul. Czeremchowa 49.

Rozliczenia transakcji kartą kredytowa oraz e-przelewem są przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotPay.pl


Przelewy za wróżby mailowe prosimy kierować na rachunek:
 

06 1140 2004 0000 3902 6725 5087

Przelew należy wystawić dla:  Angels, Lublin, Czeremchowa 49

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,