Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Pytania i reklamacje

Pytania

 

Pytanie 1: Co robić, jeśli nie otrzymam SMSa z kodem dostępu do wróżenia?

Odpowiedź: Usługa przesyłania kodów dostępu za pomoca SMS'ów jest obsługiwana całkowicie przez firmę AllPay.eu.   Nasz serwis nie ma na to żadnego wpływu.  SMS powinien przyjść w zasadzie od razu i w ogromnej większości przypadków tak jest, ale firma AllPay obsługująca nasze płatności zastrzega okres do 24 godzin od wysłania SMSa.  Jeśli otrzymasz kod dopiero po kilku godzinach - zacznij wróżenie jeszcze raz.  Widocznie tak miało być - może teraz będzie lepszy moment na wróżenie.   A jeśli w ogóle nie otrzymasz kodu dostępu do strony, wypełnij formularz reklamacji, który znajdziesz na następującej stronie:
http://dotpay.eu/reklamacja/

 do góry

Pytanie 2: Co robić, jeśli pojawia się informacja, że kod dostępu jest nieprawidłowy?

Odpowiedź: Nasz system zawsze działa prawidłowo i jest regularnie testowany.  Mogą się pojawić jednak inne problemy - związane np. z nieprawidłowym kodem /trzeba zgłosić reklamację!/ lub z nieprawidłowym ustawieniem komputera. 

Najpierw upewnij się, czy prawidłowo przepisujesz kod dostępu, czy wpisujesz go w prawidłowym okienku i czy klikasz na hasło "wyślij". Jeśli dalej nie działa, wypełnij formularz na stronie http://dotpay.eu/reklamacja/   Wszystkie reklamacje wysyła się do firmy DotPay.pl, która obsługuje serwis SMS'owy.   W reklamacji trzeba podać swój numer telefonu, tekst sms'a i streścić reklamację.

Inną sytuacją, gdy kod dostępu nie działa jest wtedy gdy Państwa przeglądarka ma nieprawidłowe ustawienia. Przeglądarka musi mieć włączone cookies. Oczywiście nie możemy brać żadnej odpowiedzialności za takie sytuacji ani pomóc w żaden sposób.  Po prostu trzeba zmienić ustawienia przeglądarki lub dokonac jakiś innych zmian
Problem zresztą będzie występował na innych stronach - np. nie można się zalogować.

 Pewnym rozwiązaniem jest powtórzyć wróżenie na innym komputerze i wpisać ten sam kod dostępu. trzeba to jednak zrobić szybko, ponieważ kod dostępu jest ważny nie dłużej niż kilka lub kilkanaście godzin.

Pytanie 3:     

 

Pytanie 4

Odpowiedź: ................................................................................

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,